شرکت بچه ها شادی و برند اسکیمو

انتشارات بچه هاشادی یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید اسباب بازی‌های فکری و آموزشی برای کودکان و نوجوانان در ایران است. این شرکت از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون به یکی از برترین برندهای تولید اسباب بازی‌های فکری و آموزشی در کشور تبدیل شده است.

یکی از بهترین برند محصولات این شرکت برند اسکیمو است که شامل مجموعه‌ای از لگو های خانه سازی با قابلیت ساختن و ایجاد اشکال‌ مختلف است. این محصولات با کیفیت بسیار بالا و از جنس پلاستیک نو و بهداشتی تولید می‌شوند.

انتشارات بچه هاشادی در زمینه تولید محصولات آموزشی برای کودکان و نوجوانان تولیدکننده محصولاتی نظیر اسکیمو ۵۰۰۰، اسکیمو ۲۰۰۰۰، اسکیمو ۴۰۰۰، اسکیمو ۸۰۰۰، مکعب ابری حیوانات، ترن کوچولو ، مارفکری روبیک ، مکعب هفت رنگ روبیک و … در ایران است. این محصولات با استفاده از مواد پلاستیکی نو و بهداشتی ساخته شده‌اند و باعث تقویت مهارت‌های فکری، خلاقیت و تخیل کودکان می‌شوند. همچنین این محصولات برای کودکانی که به کاردرمانی و آموزش بیشتر نیاز دارند نیز مناسب هستند.

جدیدترین محصولات این شرکت شامل مکعب‌های ابری پارچه‌ای هستند که تولید شده از پارچه‌های لطیف همراه با رنگ‌های بهداشتی جذاب و دایمی برای کودکان هستند. این محصولات باعث یادگیری رنگ‌ها، علائم، اسامی حیوانات و اعداد در کودکان می‌شوند.